Existuje mnoho typů fotbalových triček, od tradičních polo až po nejnovější vzory. Některá fotbalová trička jsou extrémně padnoucí, zatímco jiná jsou více vypasovaná. Na fotbalových dresech se běžně vyskytuje sací materiál, který pomáhá udržet tělesnou teplotu hráče pod kontrolou. Tyto trička jsou navrženy tak, aby přiléhaly k tělu, a také fyzicky podporují hráče. Pro více informací o fotbalových dresech čtěte dále!

Fotbalové triko bylo dlouho žádaným artiklem a jeho obliba rostla jen s tím, jak se fanoušci stávají dobrodružnějšími. Může ale také vyčerpat vaši peněženku, takže je nezbytné dávat si pozor na autentická fotbalová trička. Většina velkých klubů vydává dva typy fotbalových triček: autentické a repliky. První z nich bude mít vynikající látky, technologii a celkovou kvalitu. Ale autentické košile vás budou stát víc než repliky a je nepravděpodobné, že by se opotřebovaly po několika použitích.

Na počátku dvacátého století získaly fotbalové dresy složitější vzory, počínaje košilí s jhem, kterou poprvé použil Liverpool v 70. letech 19. století. Ale to nezpůsobilo, že anglická FA změnila taktiku – byla jen trochu mimo styl. Umbro, slavná oděvní značka, začala vyrábět nový design pro své fotbalové dresy s názvem „Continental“. Tento styl měl krátké rukávy a elegantní výstřihy do V a lehké bavlněné šortky. Tento nový design se uchytil mezi kluby a do konce století tento styl přijal téměř každý tým v Anglii a Skotsku.

Nejslavnější fotbalové sady byly navrženy tak, aby předvedly styl a identitu klubu. Některé týmy dokonce vytvořily své vlastní sady založené na své vlastní jedinečné identitě. Například předzápasové tričko Juventusu má maskovací vzor, který je těžké přehlédnout. Tato sada také obsahuje kontrastní světle modré rukávy a kontrastní pásek kolem krku. Modro-bílý design na této košili ladí s galaxií inspirovanou mramorovou sadou.

Zkontrolujte také: https://www.r-gol.com/cs/salovky